Októberben ingyenesen látogathatók a PTE-PEAC mérkőzései!

2012-10-02 14:17:59

Októberben a pécsi egyetemisták és az egyetemi dolgozók a csapat összes mérkőzését ingyen tekinthetik meg. Az egyetemisták az érvényes PTE-s diákigazolványuk felmutatásával, a dolgozók pedig előzetes regisztráció alapján tudják ingyen látogatni az októberi hazai találkozókat.

A mérkőzésekre regisztrálni az info.peac@gmail.com címen (név, születési dátum, intézmény megadásával) lehetséges!

További információk:
www.peacpecs.hu

A következő mérkőzés időpontja:
PEAC-PÉCS - BSE (Magyar bajnokság): 2012.10.03. 18:00, Lauber Dezső városi Sportcsarnok

A PEAC-PÉCS csapata sok szeretettel vár minden szurkolót, érdeklődőt csütörtökön, azaz október 4-én 19 óra 30 perctől a Café Paulus konferenciatermében (Pécs, Ifjúság útja 6.) egy kötetlen beszélgetésre. Akik biztosan ott lesznek: Zseljko Djokics, Horváth Lilla, Fűrész Diána, Czukor Tünde, Amy Betsy Jaeschke.

forrás: www.pte.hu/hirek/2811